Vi använder cookies på webbplatsen för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt. Mer info.

Stäng
Du är här:

Lärare

Andersson, Linda (Ekonomi)
E-post: linda.andersson@foluniversitetet.se

Berglund, Daniel (Matematik och Svenska som andra språk)
E-post: daniel.berglund@folkuniversitetet.se

Boroujerdi, Reza (Matematik)
E-post: reza.boroujerdi@folkuniversitetet.se

Egonsson, Marcus (Svenska och Svenska som andra språk)
E-post: marcus.egonsson@folkuniversitetet.se

Eifrém, Marcus (Historia och Religion)
E-post: marcus.eifrem@folkuniversitetet.se

Enarsson, Rikard (Franska och spanska)
E-post: rikard.enarsson@folkuniversitetet.se

Engqvist, Björn (Engelska och språkstöd)
E-post: bjorn.engqvist@folkuniversitetet.se 

Fredriksson, Liv (Engelska och Historia)
E-post: liv.fredriksson@folkuniversitetet.se                                   

Gustafsson, Anders (Matematik och Filosofi)
E-post: anders.gustafsson@folkuniversitetet.se

Haikonen, Ville (Affärsjuridik)
E-post: ville.haikonen@folkuniversitetet.se

Ibarra, Sandra (Spanska)
E-post: sandra.ibarra@folkuniversitetet.se

Isaksson, Nadja (Bild och Foto)
E-post: nadja.isaksson@folkuniversitetet.se

Lang, Damien (Naturkunskap)
E-post: damien.lang@folkuniversitetet.se

Lindström, Marina (Tyska)
E-post: marina.lindstrom@folkuniversitetet.se

Medin, Elena (Ekonomi och Privatjuridik)
E-post: elena.medin@folkuniversitetet.se

Persson, Johan (Samhällskunskap och Rätten och samhället)
E-post: johan.persson1@folkuniversitetet.se

Rangmar, Stina (Engelska och Geografi)
E-post: stina.rangmar@folkuniversitetet.se

Stensson Johansson, Simon (Svenska och Svenska som andra språk)
E-post: simon.stensson-johansson@folkuniversitetet.se

Strömberg, Andrea (UBK och Räknelust)
E-post: andrea.stromberg@folkuniversitetet.se

Thegerström, Karl (Filosofi, Samhällskunskap och Sociologi)
E-post: karl.thegerstrom@folkuniversitetet.se

Thelin, Annika (Psykologi och Svenska)
E-post: annika.thelin@folkuniversitetet.se

Tranberg, Karolina (Historia och Svenska som andra språk)
E-post: karolina.tranberg@folkuniversitetet.se

Wirdemo, Elisabeth (Engelska och Svenska som andra språk)
E-post: elisabeth.wirdemo@folkuniversitetet.se

Zackariasson, Peter (Ekonomi)
E-post: peter.zackariasson@folkuniversitetet.se 

Kontakt

Toggle module

Polstjärnegatan

Toggle module

Polstjärnegatan 4D, 417 56 Göteborg

Olskroksgatan

Toggle module

Olskroksgatan 32, 416 66, Göteborg