Sök Meny

Vi som arbetar hos Folkuniversitetet Västerås

Det är vi som arbetar hos Folkuniversitetet Västmanland.

Personal

Mats Hallsten, distriktschef
Tel: 023-661 54 65 E-post: mats.hallsten@folkuniversitetet.se

Camilla Arnesdotter, platschef
Tel: 021-15 36 06 E-post: camilla.arnesdotter@folkuniversitetet.se 

Katarina Andersson, utbildningsledare folkbildning
Tel:021-15 36 07 E-post: katarina.a@folkuniversitetet.se

Anna-Karin Mendenhall, utbildningsledare uppdrag 
Tel: 021-15 36 02 E-post: anna-karin.mendenhall@folkuniversitetet.se

Marie Sandberg, utbildningsassistent folkbildning och Vuxenutbildning
Tel: 021-15 36 03 E-post: marie.sandberg@folkuniversitetet.se

Miguel Vega, IT-tekniker distrikt Väst
Tel: 021-15 36 05 E-post: miguel.vega@folkuniversitetet.se

Viktor Bergman, utbildningsledare YH
Tel: 070-085 63 91 E-post: viktor.bergman@folkuniversitetet.se

Maria Wehbe Hayrapetian, Lärare SVa Grund, SVa01 och SVa02 och engelska
Tel: 021-15 36 04 E-post: maria.wehbe@folkuniversitetet.se 

Emil Elfving, Lärare i svenska och utbildningsassistent folkbildning
Tel: 021-15 36 00 E-post: emil.elfving@folkuniversitetet.se

 

Tipsa dina vänner, skriv ut eller maila