Vi använder cookies på webbplatsen för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt. Mer info.

Stäng
Sök Meny
Du är här:

Styrelsen

Lunds Senioruniversitets styrelse till och med årsmötet februari 2020

Lars Haikola, ordförande

ltjh47@gmail.com
072-551 63 61

Eva Ljunggren, vice ordförande 

eljunggren@gmail.com
070-646 74 97

Gunnel Grubb, sekreterare

gunnel.grubb@comhem.se
070-924 72 13

Paula Uddman, kassör

paulauddman@gmail.com 
070-820 89 40

Lars Carlstedt, ledamot

lars@carlstedt.org
070-872 21 14

Einar Everitt, ledamot

Einar.Everitt@biol.lu.se
070-673 54 25

Solveig Mansfeld, ledamot

Solveig@mansfeld.se
070-631 32 07

Gitta Rettig Ruuth, ledamot

Gitta.Rettigruuth@gmail.com
073-672 11 44

Eva Thörn, ledamot

EC.Thorn@telia.com
073-330 72 73

Kontakta oss

Toggle module

Behöver du hjälp? Hör av dig så hjälper vi dig med allt från medlemskap till bokning av en aktivitetet.
E-post: lsu@folkuniversitetet.se
Tel: 046-197732 
Expeditionen är bemannad kl 10.00-12.00
2 september, 23 september, 30 september, 28 oktober och 4 november. 
Adress: Lunds Senioruniversitetet, Box 2116, 220 02 Lund.

Bli medlem

Toggle module

Som medlem hos Lunds senioruniversitet kan du ta del av hela vårt utbud av studiecirklar, föreläsningar och utflykter.

Läs mer här