Vi använder cookies på webbplatsen för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt. Mer info.

Stäng
Sök Meny
Du är här:

Lärare

Namn och e-post till våra lärare.

Lärare 

Andrei Juliu Fordon
E-post: andrei.juliu-fordon@folkuniversitetet.se 

Annika Munoz
E-post: annika.munoz@folkuniversitetet.se

Ayham Haddad
E-post: ayham.haddad@folkuniversitetet.se 

Charlotte Sand
E-post: charlotte.sand@folkuniversitetet.se 

Christina Edanius Hällås
E-post: christina.edanius-hallas@folkuniversitetet.se 

Eliza Herman Cederlind 
E-post: eliza.herman-cederlind@folkuniversitetet.se 

Elvira Gorbunova
E-post: elvira.gorbunova@folkuniversitetet.se

Emma Wass
E-post: emma.wass@folkuniversitetet.se

Esther Thomas
E-post: esther.thomas@folkuniversitetet.se

Filippa Pierrou
E-post: filippa.pierrou@folkuniversitetet.se

Gunilla Möllbom
E-post: gunilla.mollbom@folkuniversitetet.se

Jenny Lundén
E-post: jenny.lunden@folkuniversitetet.se

Karin Håkansson
E-post: karin.hakansson@folkuniversitetet.se

Krister Myhrman
E-post: krister.myhrman@folkuniversitetet.se

Louise Dyrman
E-post: louise.dyrman@folkuniversitetet.se

Margareta Bjurström
E-post: margareta.bjurstrom@folkuniversitetet.se

Marina Lindström
E-post: marina.lindstrom@folkuniversitetet.se

Patrick Sörquist
E-post: patrick.sorquist@folkuniversitetet.se

Pia-Lena Lindstrand
E-post: pia-lena.lindstrand@folkuniversitetet.se

Sofia Lundberg
E-post: sofia.lundberg@folkuniversitetet.se

Sofia Telestam
E-post: sofia.telestam@folkuniversitetet.se

Tora Börjesson
E-post: tora.borjesson@folkuniversitetet.se

Ulrika Haglund
E-post: ulrika.haglund@folkuniversitetet.se

Yiming Bäckerholm
E-post: yiming.backerholm@folkuniversitetet.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Personal

Toggle module
Toggle module

Film om kursplan för sfi

Toggle module

Tidigare sfi-elever ger tips!

Toggle module