Vi använder cookies på webbplatsen för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt. Mer info.

Stäng
Du är här:

Lärare

Namn och e-post till våra lärare.

Lärare Polstjärnegatan

Andreasson, Johnny
E-post: johnny.andreasson@folkuniversitetet.se

Bollman, Lisa
E-post: lisa.bollman@folkuniversitetet.se

Börjesson, Tora
E-post: tora.borjesson@folkuniversitetet.se

Chekh, Yulia
E-post: yulia.chekh@folkuniversitetet.se

Ericsson, Christel
E-post: christel.ericsson@folkuniversitetet.se

Fordon, Andrei
E-post: andrei.fordon@folkuniversitetet.se

Gadelii, Eva
E-post: eva.gadelii@folkuniversitetet.se

Gusmark, Eva
E-post: eva.gusmark@folkuniversitetet.se

Haglund, Ulrika
E-post: ulrika.haglund@folkuniversitetet.se

Heed, Leonard
E-post: leonard.heed@folkuniversitetet.se

Herman Cederlind, Eliza
E-post: eliza.herman-cederlind@folkuniversitetet.se

Hodzic, Ajla
E-post: ajla.hodzic@folkuniversitetet.se

Håkanson, Karin
E-post: karin.hakanson@folkuniversitetet.se

Hägg, Sara
E-post: sara.hagg@folkuniversitetet.se

Ibrahim, Samir
E-post: samir.ibrahim@folkuniversitetet.se

Ivarsson, Maria
E-post: maria.ivarsson@folkuniversitetet.se

Kruse, Kajsa
E-post: kajsa.kruse@folkuniversitetet.se

Källén, Ida
E-post: ida.kallen@folkuniversitetet.se

Lindstrand, Pia-lena
E-post: pia-lena.lindstrand@folkuniversitetet.se

Lindström, Marina
E-post: marina.lindstrom@folkuniversitetet.se

Lundberg, Sofia
E-post: sofia.lundberg@folkuniversitetet.se

Martinsson, Linnea
E-post: linnea.martinsson@folkuniversitetet.se

Munoz, Annika
E-post: annika.munoz@folkuniversitetet.se

Myremark, Anneli
E-post: anneli.myremark@folkuniversitetet.se

Svalin, Per
E-post: per.svalin@folkuniversitetet.se

Tajgardoun, Reyhaneh
E-post: reyhaneh.tajgardoun@folkuniversitetet.se

Telestam, Sofia
E-post: sofia.telestam@folkuniversitetet.se

Thomas, Ester
E-post: ester.thomas@folkuniversitetet.se

Wass, Emma
E-post: emma.wass@folkuniversitetet.se

Zachrisson, Ingrid
E-post: ingrid.zachrisson@folkuniversitetet.se

Lärare Norra Allégatan

Gorbunova, Elvira
E-post: elvira.gorbunova@folkuniversitetet.se

Hjerten, Åsa
E-post: asa.hjerten@folkuniversitetet.se

Jilnö, Hans
E-post: hans.jilno@folkuniversitetet.se

Lunden, Jenny
E-post: jenny.lunden@folkuniversitetet.se

Möllbom, Gunilla
E-post: gunilla.mollbom@folkuniversitetet.se

Myhrman, Krister
E-post: krister.myhrman@folkuniversitetet.se

Rydnel, Agneta
E-post: agneta.rydnel@folkuniversitetet.se

Sand, Charlotte
E-post: charlotte.sand@folkuniversitetet.se

Personal

Toggle module

Film om kursplan för sfi

Toggle module

Film om kursplan för sfi - textad version

Toggle module

Tidigare sfi-elever ger tips!

Toggle module